Rok 2019

Maroko

Letošní “zážitková” dovolená byla jasná už asi od listopadu. Koupil sem 3 letenky do Maroka. V Marakéši si půjčili auto a postupně objeli co jsme mohli. Začali jsme v Casablance, potom přejezd do hl.města Rabat, koželuhy proslavený Fés, Saharu v Erg Chebbi, soutěsku Todra, pouštní Warzazát, Ksar Ait-Ben-Haddou, a přes horský průsmyk zpět do Marakéše. Úžasně fotogenická krajina, doporučuji.

Fotogalerie…

 

Českosaské Švýcarsko – Česko, Německo 

Na konci června jsme se vypravili na pronajatou chatu v obci Mařenice, odkud jsme podnikali výlety do blízkého i vzdáleného okolí. Pěšky na vodní nádrž Naděje. Společný výlet na most Bastei do německé části parku, Pravčickou bránu jsme si s Ríšou vyšlápli a ještě krátká zastávka u Panské skály. Jinak užívání volna a grilování na velké zahradě.

Fotogalerie…

 

Poznaň – Polsko

Ríšův dlouho slibovaný výlet, neboli naše pánská jízda, byl vybrán do historického polského města Poznaň. Cílem byl hlavně termální aquapark, Nová ZOO a prohlídka centra města, ale úžasné Malstké jezero a okolí skýtá možnosti pro opravdu zážitky všeho druhu. Nakonec sem byl překvapen, jak parádně sme si to spolu užili a po loňské Wroclawi, se nám Polsko líbí víc a víc.

Fotogalerie…


Comments are closed.