Cestování

Krkonoše – Česká republika

V půli června, v době u nás už snad pokoronové, jsme se vydali celá rodina na pronajatou chatičku v Kunčicích nad Labem, kde jsme plánovali strávit týden společně i s mými rodiči. Naplánované výlety byly hlavně na Sněžku, potom taky podívat se na pramen Labe a zakončit stezkou v korunách stromů. Mimo to jsme byli i v Hostinném, Vrchlabí a na pouti.

Fotogalerie…

 

Máchovo jezero – Česká republika

Již tradiční prodloužený víkend na březích Máchova jezera nemohl chybět ani tento rok. Ubytovaní opět tam, co vždy, rodinná atmosféra, parádní. Tentokrát jsme si s sebou přibalili i Michala s rodinou a Ríša s Terezkou byli šťastní, že spolu můžou blbnout. Vzali i kola, abychom to okolí pěkně projeli a opět se to povedlo a užili jsme si sluníčka i koupání.

Fotogalerie…

 

Kraków a okolí – Polsko

No a protože máme moc rádi Polsko a protože Kraków je jedno z nejkrásnějších měst tohoto státu, zavítali jsme letos sem. Plán se povedl skoro kompletně, takže byl aquapark, zoo, solný důl ve Věličce i zábavní park Zatorland. Prohlídka města sestávala z Hlavního náměstí, Sukenice a královského zámku Wawel. Ochutnali místní pirožky i polévku žurek, zkrátka moc jsme si to spolu užili.

Fotogalerie…

 


Comments are closed.