Chelsea

S myšlenkou pořídit si kavalíra jsem si poprvé začala pohrávat na mezinárodní Pražské výstavě v roce 2010. Ale … doma už dva pejsci byli. Dlouhosrstá čivava Lexinka a maltézák Čip, takže třetí pes do bytu nepřicházel v úvahu. 

No, ale co osud nechtěl i já jsem vylétla z hnízda a po půl roce zabydlování jsem začala brouzdat po webových stránkách kavalírů a narazila na dvoudenní BH fenečku s korunkou na hlavě. Asi po čtyřech týdnech dopisování s chovatelkou jsme se vydali na vysněnou fenečku podívat. První dojem byl rozpačítý. Chelsee s námi moc nekomunikovala a byla spíš takový mračounek. Zato její TR sestřička byla hrává a já trochu zaváhala, která z nich se k nám víc hodí.

Za další čtyři týdny jsme si už Chelsee odváželi do Prahy. První týden jsem si vzala dovolenou a začalo seznamování s novým prostředím a Lexinkou.

rok 2012
Už jako malá holka jsem chtěla být veterinářkou, ale nikdy jsem neměla to srdce koukat na trpící zvířata. Někdy na střední škole jsem byla přesvědčená, že si jednou založím chovnou stanici a budu se chovu alespoň maličko věnovat. A jelikož jsme Chelsee nechali na podzim uchovnit mohu si tento sen začít pomalu plnit…

rok 2013
Hledáme ženicha 🙂 a zakládáme chovnou stanici, jejíž název nám bude sdělen snad do listopadu.

 


Comments are closed.